wyślij maila w przyszłość

przyszłość

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2017-05-17 17:44:37 Planowana data wysłania: 2018-01-01 05:44:38

Hej Sylwia,
Piszę to nie wiedząc do końca czemu. Ostatni list do "siebie z przyszłości" napisałam parę lat temu. Ale Ty o tym wiesz. Jak na razie go nie przeczytałam bo nie mogę go nawet znaleźć, nie wiem jak Ty.
Ale stwierdzilam, że to dobry moment, aby napisać go ponownie. W końcu - skończyłaś liceum, a ostatni list taki jak ten został napisany przeze mnie, przez NAS, po przejściu przez piekło jakim było gimnazjum. Tak więc ponownie zamknęłyśmy jeden z rozdziałów w naszym życiu. Kolejny rok, który wprowadzi w naszą typową rutynę trochę zamieszania i zmian.
Po pierwsze.. jak się masz? To bardziej pytanie retoryczne, wiadomo. Zadane po to żebyś zastanowiła się nad wszystkim co się dookoła Ciebie dzieje.
Dobrze? Źle? Mam nadzieję, że nie ma tragedii i w miare wszystko idzie zgodnie z naszymi założeniami.
Czytasz to pewnie po tym jak już poszłyśmy na studia. Mam ogromną nadzieję, że jakoś przez to brniesz ale obie wiemy jakie jesteśmy. Pewnie wszystko nas ostatnią chwilę; ledwo co. 
A życie towarzyskie? Tu mam wielką nadzieję na większe zmiany ale błagam - pozytywne. Nie chciałabym wracać do tego co było kiedyś. Tym bardziej teraz, gdy teoretycznie było dobrze.
Grasz na pianinie? Chodzisz na spacery? Biegasz? Ćwiczysz? Schudłaś? Masz chłopaka? Więcej znajomych, któży faktycznie Cie lubią i czujesz się dobrze w ich otoczeniu? Jesteś szczęśliwa?
Proszę powiedz, że tak. 
Wiem, że na pewno nie jest idealnie. Nigdy nie jest idealnie, zawsze pragniemy czegoś więcej ponad to co osiągnęliśmy ale proszę; bądź szczęśliwa. Nie wracajmy do tego co było. To nie było dobre.
Liczę na to, że Francja z Natalią wypaliła w wakacje 2017! I oczywiście, że za część pieniędzy kupiłaś książkę TheAmazingBookIsNotOnFire, bo bardzo bym ją chciała mieć. I bluzy japońskie ze internetowego sklepu Daniela I Philipa. 
Dalej próbuj być lepsza, dąż do tego czego pragniesz i nie załamuj się porażkami. Pamiętaj, że faceci to idiotci. Jeżeli coś nie wychodzi to nie jest to tylko Twoja wina. Nie zgadzaj się na nic jeśli sama tego nie chcesz. Słuchaj serca ale nie wykluczaj rozumu w podejmowaniu decyzji. 
Bądź ulepszoną mną, bardzo mi na tym zależy. |||


pozdrawiam,
Ty z przeszłości

ja

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2017-04-08 02:24:07 Planowana data wysłania: 2020-04-08 02:24:08

cześć radek zmień swoje zachowanie przestać się cały czas śmiać i przestań masturbować bo to brzydkie zrób coś ze swoim życiem weź się w garść znajdź żone fajną pracę zrób dzieci xDD i ewentualnie zrób prawo jazdy przede wszyskim dorośnij zapuść fajną brodę gol się częściej i przede wszystkim dużo podróżuj i szanuj rodzinkę bo masz tylko jedną a gdy już będziesz mieć żone i dzieci nie daj ich skrzywdzić zacznij w końcu ćwiczyć na siłowni bo zaczynać tyć z tego objadania się i przede wszystkim poświęcaj swoim dzieciom dużo czasu niezależnie ile będą mieć lat nie idź w strone swoich rodziców nie myśl tylko o pracy i pieniądzach bo to nie wszystko daj swoim dzieciom dzieciństwo o którym ty sam marzyłeć 
pozdrawiam
Ja z przeszłości

Życie

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2017-03-21 01:25:27 Planowana data wysłania: 2017-04-21 01:25:28

hej,

Siema Maciek kurde ziomus wiem o tym ze trochę za bardzo się stresujesz  ale na tym polega życie as cerze to co ja ta wiem słuchaj zrobiłeś co uwarzales z Sabrina mam nadzieje ze wyszło dobrze wiem ze ja bardzo kochasz i ze tak naprawdę jedynym problemem jest to se nie potrafisz nic z tym zrobić  Wgl to jak tam siłownia jak twój 6 pack I mięśnie mam nadzieje Esbasz już tamta dziewczynę z siłowni która wydaje się mega

List od Siebie do Siebie

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2017-02-10 18:40:47 Planowana data wysłania: 2018-02-14 00:00:00

Hej,
Piszę do Ciebie żeby Ci przypomnieć i przekazać rzeczy, których nauczyłaś się w roku - 2016. Był to rok nowej pracy, nowego zdrowia i zapominania o Czosnku a nie było to łatwe. Ale kiedy to nastąpi (a mam nadzieję, że już dawno nastąpiło) to będzie Twój wielki sukces, bo w głębi serca wiesz, że to nie był ten, którego szukałaś.. Ten, którego szukasz nigdy by tak nie postąpił, prawda? Myślę, że zdajesz sobie sprawę, że za kilka/kilkanaście lat i tak byście się rozeszli, bo macie inne priorytety i system wartości. Jeśli potrafisz to wybacz mu, odpuść, wtedy się uwolnisz. Jeśli wspominam o miłości to ciekawa jestem jak się sprawy mają z Dzikiem, bo nie byłaś w 100 % pewna co do tej relacji? To też jest trudna decyzja, ale cokolwiek się stanie pamiętaj, że jest kochany, dobry i traktuje Cię tak jak powinien a jak Czosnek nigdy nie traktował.. Kocha Cię i mam nadzieję, że Ty też kochasz, bo to by było najlepsze.. Jeśli jednak zdecydowałaś, że nie powinniście być razem, to nie rozmyślaj za dużo, tylko szukaj dalej, czas pokaże, która decyzja była słuszna a nie masz na to wpływu-musisz żyć zgodnie ze sobą.

W tym roku czułaś, że żyjesz! Lekarz stwierdził, że jesteś zdrowa, leki sprawiły, że przestałaś mieć koszmarne bóle głowy, masz lepszą pracę i mężczyznę (a nie chłopca!), który Cię kocha. Widać trzeba sięgnąć dna żeby było lepiej? Praca też jest całkiem ok, chociaż teraz są targi i jest jej bardzo dużo, ale to minie.. Czy A. przestała być chaosem?

A jak plany o własnym domie, czy poczyniłaś już kroki żeby się wyprowadzić i zamieszkać w domu? Pamiętaj o swoich marzeniach i nie odkładaj ich na później.

Rok 2016 pokazał Ci, że jesteś na tyle silna żeby przezwyciężyć największe trudności na polu zdrowia, miłości, pracy i to jednocześnie! Teraz czas na bycie bardziej pewną siebie i otwartą! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

Nie zapomnij o podziękowaniu Bogu za ten rok, bo dzięki niemu jesteś tym, kim jesteś, wspiera Cię i czuwa i nie wątp w to, że jest przy Tobie- On chce dla Ciebie jak najlepiej.

Bądź taką osobą jaką jesteś, bo jak widać inni to doceniają (Czosnek, facet z Sylwestra, Dzik), ale pracuj nad swoimi słabymi punktami.

Kochaj ludzi takimi jakimi są i bądź szczęśliwa!

Ja z przeszłości

Plan na 2017

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2017-02-01 13:47:37 Planowana data wysłania: 2018-02-02 09:00:00

hej,

postanowiłam że w 2017 osiągnę sukces zawodowy a co za tym idzie finansowy.

Plan który zrealizuję to pozyskanie co miesiąc co najmniej 3 nowych ubezpieczeń ( domu, mieszkania, samochodu, NNW).

Moim celem jest uzyskanie wzrostu prowizji do roku 2016r w wysokości minimum 15.000 PLN w ciągu roku
pozdrawiam
Ja z przeszłości

PODŁOGA

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2016-12-31 15:11:20 Planowana data wysłania: 2017-02-01 07:00:00

hej,

Witam to ja szef Kuchni dałem sobie zadanie ze do końca stycznia przeczytam ksiązkę Roberta Mainera Strategie Inwestycyjne. Jeśli tego nie zrobię DEKLARUJĘ SIĘ ZE NA KAŻDEJ ZMIANIE NA KTÓREJ BEDE PRACOWAĆ BEDE MYC PODŁOGĘ WRAZ Z KARTACZOWANIEM. Pozdrawiam Kubuś mam nadzieje ze nie dam wam tej satysfakcji;)
pozdrawiam
Ja z przeszłości

Waneska

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2016-12-26 11:08:31 Planowana data wysłania: 2017-01-26 11:08:31

hej, jestem wanessa i jestem super osobą pozdrawiam buziaki 

jesli teraz nie odpisze to znaczy ze jestem na podrfózy poślubnej 


pozdrawiam
Ja z przeszłości

postanowienia na nowy rok

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2016-12-26 10:59:16 Planowana data wysłania: 2017-12-31 00:00:00

hej,

mam nadzieję że spędzilas święta jak najlepiej, i ze sylwester też sie taki zapowiada, nie upij się

na na początku chciałam zapytać czy dużo się zmieniło? mam nadzieję że tak, że z nudnego życia przemieniła sie na wesołe i pełne przygód, że wakacje spędzilas w miłej atmosferze. Tu mam kilka postanowień na nowy rok które mam nadzieję że się spełniły

przede wszystkim dużo się usmichaj, nie płacz i bądź szczęśliwa

zrzuć kilka kg, ważysz 47

pogodz się z Konradem, a jeżeli nie to zakochaj sie na nowo a jego najzwyczajniej olej 

miej wyższa średnia niż w poprzednich latach, może tak 4,0 albo i wyżej?

nie przejmuj się blahostkami, pamiętaj że jesteś idealna

mam też nadzieję że sylwester spędzisz z tym gronem z jakim się dogadujesz najlepiej

o świętach już nie wspomnę, bądź w te chwile z najbliższymi i dziel z nimi wspólny czas

mam nadzieję że rok 2017, przyniesie Ci dużo radości i zaczniesz oszczędzać pieniądze na nowy telefon, może jakiś ajfonik?

pamiętaj że masz tyle wspaniałych osób przy sobie, nie zapomnij o tym 

dołączam też zdjęcie żebyś zobaczyła jak sie zmienisz.


pozdrawiam
Ja z przeszłości

postanowienia na nowy rok

Wyjazd do Lwowa

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2016-11-30 18:08:06 Planowana data wysłania: 2016-12-07 12:00:00

hej,

Pewnie bardzo się nie zmieniłeś ale daj znać jak jest we Lwowie. 
Jesteś bardziej efektywny w pracy tak jak zakładałeś?

Mam nadzieję, że Ci się podoba.
Nie martw się jak Cię tam nie ma, jeszcze będzie okazjia pojechać.

Jesteś wielki! :) 

pozdrawiam
Ja z przeszłości

Zmień siebie, zmień świat

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2016-11-30 14:03:27 Planowana data wysłania: 2025-06-30 09:35:00

Mała,
Kończysz dziś 30 lat!  To przecież nie koniec świata..., chyba.
(Jeszcze) 24 letnia ja przesyłam Ci z tej okazji szczere gratulacje i mocno ściskam. A po cichu liczę na to, że dałaś sobie radę i jesteś z siebie dumna.

Co mogę Ci powiedzieć o Tobie z dzisiaj? 
Jesteś samotna, choć masz przy sobie rodzinę. Nadal mieszkasz w domu rodzinnym, choć marzyłaś o własnym mieszkaniu i pracy. No cóż, nie wyszło. A skutki podejmowanych przeze mnie obecnie decyzji z pewnością nadal są Twoim udziałem, wystarczy, że spojrzysz na swoją prawą kostkę. Nadal masz na niej blizny? A może odważyłaś się je zakryć jakimś wymyślnym tatuażem...? Ja jeszcze tego nie wiem, ale Ty już z pewnością tak. Na pewno będziesz chodzić lepiej, niż ja teraz. No cóż, mamy 26.06.2020 r., a Ty właśnie wczoraj zdjęłaś but pneumatyczny i zaczęłaś stawiać pierwsze, bardzo niepewne, kroki bez ortezy.
Zastanawiam się, czy to, że właśnie planujesz podyplomówkę z pedagogiki wpłynie jakoś na Twoją drogę zawodową. Czy będziesz uczyła..., a może porzucisz swoje dziecinne marzenie i oddasz się jakiejś innej pracy, która okaże się szczytem Twoich marzeń. Po cichu liczę na to, że znajdziesz jakąkolwiek, bo ten przerwany staż wcale Ci nie pomógł, jeśli chodzi o psychikę.
Nie wiem, jaka będziesz w dniu swoich trzydziestych urodzin, ale mam nadzieję, że z emocjami będziesz sobie radziła lepiej niż dzisiaj. Nikt o tym nie wie, ale odkąd wstałaś zastanawiasz się, czy wzięcie całego zapasu Dorety, którą Ci przepisał lekarz (a masz jej całkiem sporo) wraz ze sporą dawką alkoholu byłoby śmiertelne.
Na dodatek pogoda nie napara optymizmem. Leje jak z cebra i rzeka po drugiej stronie drogi ma najwyższy poziom w historii. No cóż... nie ukrywajmy tego - nie wygląda to dobrze. Możesz się tylko modlić o to, żeby było lepiej..., choć, gdy to czytasz, to już za Tobą.
Jeśli przeżyjesz ten 2020 rok, to będziesz silną babką, zobaczysz. Dasz sobię radę ze wszystkim. Ja w Ciebie wierzę.

Trzymaj się, 
M. 

Napisaliście już: 10665 maili

ce5