wyślij maila w przyszłość

Drogie przyszłe "ja"

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2014-02-16 18:19:18 Planowana data wysłania: 2015-02-16 06:19:18

hej,
Moje Drogie "ja" w przyszłości. Mam nadzieję,że masz się dobrze Magdaleno ;) Przebywam aktualnie w Wielkiej Brytanii, w której czuję się trochę samotnie. Liczę już miesiące przyjazdu do domu, gdzie mam wszytko co kocham-rodzinę, przyjaciół, duszpasterstwo, harcerstwo, moje studia. Dopiero tutaj zaczęłam na prawdę doceniać to co mam na codzień w Polsce. Tęsknię za wszystkim i chociaż tutaj w Anglii mam niby wszystko co mi potrzeba, tak na prawdę nie jestem do końca szczęśliwa. Jedyne co mnie potrzymuje na duchu to moja wiara. Bóg jest tutaj ze mną obecny bardzo intensywnie. Codziennie się do niego modlę,żeby obudził we mnie siły i radość. Sprawia mi dużo niespodzianek, np. kartka którą zostawiła Emma na blacie stołu, o tym,że Bóg zesłał swojego Syna na ziemię, który został ukrzyżowany, po to,aby nas zbawić.

Nie jestem tutaj całkiem samotna-mam Krisa, którego lubię mimo,że mi czasami dokucza z powodu mojej wiary.Mam trochę znajomych z koledżu, Riannę no i kotakt na skypie z Patrykiem. Nie wiem co z nim będzie,jak sytuacja się rozwinie. Mam bardzo duże wahania. Raz uważam,że to wszystko może się udać, bo ma dobre serce, pociąga mnie, ciekawi mnie jego świat i sposób myślenia, pragnę go odkrywać i czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój wydarzeń. Z drugiej strony boję się,że przez to,że on nigdy nie był w "moim świecie" duszpasterstw, harcerstwa itp. nie będziemy mieli w przyszłości o czym rozmawiać. Bardzo bym chciała,żeby on w tym moim świecie zaczął uczestniczyć, z drugiej jednak strony nie chcę go do niczego zmuszać. Ciekawa jestem jak się nasze losy potoczą. Oh, gdybyś mogła mi teraz o tym powiedzieć. A może lepiej nie... 

Moje życie w Polsce pędzie z zawrotną szybkością. Kasia jest prawdopodobnie w ciąży i zostanę ciocią. Nie mam pojęcia jak sobie dadzą z Markiem radę. Chciałabym im jakoś pomóc, choć nie wiem jeszcze jak. Chcę być najlepszą ciocią na świecie!

Moje marzenia na ten czas to: pielgrzymka do Santiago, angażowanie się w harcerstwo lub duszpasterstwo Lednickie, może doktorat, mąż ;), dalsze podróże np.do USA, podtrzymywanie przyjaźni z Lamarą, Alą, Izą,Zuzią, Jędrzejem, ludźmi z DA z wichrów, z Szymonem z Jamnej, Marcinem i ekipą z Jamnej, ukończenie koledżu z pozytywnym wynikiem, obronienie pracy magisterskiej.... Dużo tego jest. Nie mam pojęcia co przyszłość przyniesie i jak te plany będą wyglądać za rok.

Moje drogie przyszłe ja. Chcę Ci dać radę. Pamiętaj,że Bóg zawsze przy Tobie czuwa i On wie, co jest dla Ciebie najlepsze. On chce Twojego szczęścia i obojętnie co się wydarzy, powierzaj to zawsze Jemu. Wszystko! Wszystko ma jakiś sens. Nigdy nie trać tej wiary i ufności. Doceniaj to co masz, doceniaj ludzi z którymi się spotykasz. Kochaj ich. Pamiętaj o ciężkim czasie samotności tutaj i dziękuj codziennie za rodzinę i przyjaciół. Za bezpieczny dom. 

To chyba tyle. Pozdrawiam z zimnej, nieraz bardzo zimnej Anglii :)

Buziaki :* 

Xxx


pozdrawiam
Ja z przeszłości

Walentynki 2014

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2014-02-06 08:37:52 Planowana data wysłania: 2014-02-14 03:00:00

Cześć Kochanie, 

Przez przypadek znalazłam stronę, która wysyła listy z przeszłości w przyszłość :) Pomyślałam, czemu nie? miło będzie jak znajdziesz taki list ode mnie w przyszłe walentynki, zwłaszcza że nie wysyłamy sobie miłosnych listów, w ogóle żadnych listów. 

Po pierwsze pytanie, jesteśmy jeszcze razem? Nie uciekłeś ode mnie? Mam nadzieję, że nie. Jeśli jednak jest inaczej to chyba nie ma sensu byś dalej czytał ten list. W sumie to nawet nie wiem co mam Ci napisać, nie jestem w tym dobra.

Może na początek mogę Cię przeprosić, za wszystko. Za to co złe i nie miłe. Za to, że wiecznie się zazdroszczę i focham, ale to dlatego, że ciągle mam wrażenie, że na każdym rogu czeka jakaś dziewczyna lepsza ode mnie, która mi Cię zabierze. Nie zniosłabym tego, za bardzo Cię kocham, a moim mechanizmem obronnym jest zazdrość który swoją drogą odstrasza Cię bardziej. Wiem, jestem dziwna. A tak w sumie to nadal to robie? Nadal się zazdroszczę tak bardzo?

Co teraz robisz? Jesteś już bogaty? :D Zrealizowałeś swoje cele? Miło by było. Pewnie spędzasz dużo czasu na pisaniu pracy magisterskiej, albo pracujesz i masz niewiele czasu dla mnie. Ciekawa jestem czy nadal mieszkamy razem, czy jednak zdecydowaliśmy się wynająć coś osobno. Może już nie jesteśmy razem. Hm.. ciekawe jak wiele się zmieniło od napisania tego listu. Pewnie nawet nie będę pamiętać, że takowy napisałam.

Jako, że to list na walentynki chcę powiedzieć, że przez ten czas moje uczucia się pewnie nie zmieniły i jeśli jesteśmy razem to:

Na chwilę obecną chciałabym po raz kolejny przypomnieć Ci że bardzo mocno Cię kocham i jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. Bardzo się cieszę, że Cię spotkałam, mimo że pewnie nie zrobiłam zbyt dobrego pierwszego wrażenia. Dziękuję Ci za to, że mnie wspierasz i o mnie dbasz. Dziękuję za Twoją miłość którą mi dajesz i za to, że przy Tobie mogę czuć się wyjątkowa. Dziękuję za to, że jesteś.

 

Kocham Cię.
Miłych Walentynek.
Z pozdrowieniami z przeszłości, Ewa.

 

List z przeszłości 2

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2014-02-05 11:38:59 Planowana data wysłania: 2014-02-18 04:00:00

Inteligentna ja, nie nie umiem odróżnić przeszłości od przyszłości, ale mniejsza o to.

Walentynki? Nie wiem jak je spędzisz, ale przypominam,że jest pewna impreza w klubie. Może znajdzie się ktoś kto by z tobą poszedł? Bo wiesz.. samej to tak trochę słabo. A jak nie na pewno znajdziesz sobie jakieś zajęcie.


pozdrawiam
Ja z przeszłości

ja

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2014-01-29 06:00:00 Planowana data wysłania: 2014-03-01 06:00:00

hej,


droga Dominiko, buziaczki od pasztetu :**8pozdrawiam
Ja z przeszłości

życie

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2014-01-23 18:48:48 Planowana data wysłania: 2014-04-29 08:00:00

hej,

jak żyjesz Dorko moja droga, starsza o 3 miesiące? Mam nadzieję, że napisałaś już większą część pracy mgr, chociaż w sumie jakim cudem?! Chciałabym abyś była bardziej zorganizowana niż dziś. Nie wiem czy jesteś zakochana, czy masz kogoś, ale mam nadzieję, że jesteś szczęśliwa... "Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami, ciągle jeszcze ten świat jest piękny.":)

pozdrawiam
Ja z przeszłości

Mail z przeszłości

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2014-01-12 15:34:05 Planowana data wysłania: 2015-01-12 15:18:00

Hej, Majeczko!


Co u Ciebie słychać? Jak sesja na I roku, zimowa, a potem letnia? Jak sobie dajesz radę na II roku? Grupa dalej tak samo liczna, czy ktoś odpadł? Jak Twoje plany dotyczące tatuaży, spełniłaś je? Czy przyjaźń z A. i N. dalej trwa? Co z P.?


U mnie narazie nienajlepiej, nad głową wisi sesja, jako pierwszy, za 2 dni, egzamin z anatomii. P. ma mnie gdzieś, nie odzywa się, czeka aż ja to zrobię pierwsza. Oszukuje mnie, kłamie, udaje. Mam dość, i chcę rozwiązać tą sytuację, ale on twierdzi, że nie ma czasu się ze mną spotkać. Dobrze, że są N. i A., zbierają mnie z tego dna. A'propos - są jeszcze razem?


Nieuchronnie zbliżają się Walentynki, i trochę się ich obawiam - A. i N. spędzają je razem, a P. kompletnie stracił zainteresowanie.. Także Walentynki najprawdopodobniej zamienię na Walę-drinki, i w singielskim gronie wybiorę się do klubu, żeby nie rozmyślać w domu. U Ciebie też za moment Walentynki - co planujesz? Wychodzisz gdzieś, z kimś albo sama?


Buziaki.

Majeczka z przeszłości

przyszłość przeszłość,

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2014-01-11 18:13:57 Planowana data wysłania: 2016-07-15 04:06:00

hej,


Dzisiaj 11  stycznia 2014 roku. szukam programu któty mógłby mi zmienić datę na wcześniejszą. udało mi się to rozwikłać ?
 NIedługo wcześniej bydzłam na turnieju w Słowacji. co mnie boli- to że na dyskotece nikt ze mną nie tańczył. głupio się czułam kiedy nawet dziewczyny z klubu (jagienka, emilka itp.), albo kiedy Prosili Martyne. chcialo mi sie płakać . wtedy podeszła do mnie dziewczyna z dróżyny z SŁowacji. blondynak z ładnych uśmiechem. wzieła mnie za ręke i poprowadziła na parkiet. zaczęłam tańczyć z nią, jej koleżnakami i zabawnym trenerem. Nadla nie mam chłopaka, ale nawet nie chce. nie miałabym czasy. czasami mysle ze nie potrzebuje nikogo. ze mogłabym przetrwać miesiąc jak jakiś odłodek, potrzeban by mi była tylko książka. 


pozdrawiam
Ja z przeszłości

list z przeszłości 2

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2013-12-12 14:49:20 Planowana data wysłania: 2014-02-28 21:00:00

hej,hej, czy jak tam sobie chcesz. W chwili obecnej robię sobie małą przerwę od biologii, jutro sprawdzian. Pewnie będziesz wiedzieć co dostane, ale ja mam wrażenie,że nic nie umiem. Trochę dziwnie się tak pisze do samej siebie, ale co tam. Pamiętaj! 21 marca - Miyavi w Krakowie. Wielka szkoda,że nie masz znajomych, którzy słuchają tego gatunku muzyki.Ale życie nie kończy się na koncertach

Wesołęgo sylwestra, którego mam nadzieję,że spędzisz samotnie. Ciekawe,czy pewna osoba coś zorganizuje jak to mówiła w zeszłym roku...

Wierzę w Ciebie, a raczej w siebie, że wszystko będzie ok. I bez zagrożeń z wosu! (kto w ogóle wymyślił taki durny przedmiot?)

Mikołajki z przeszłości

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2013-12-06 07:23:26 Planowana data wysłania: 2013-12-06 07:30:00

Hej, mam nadzieję, że miło spędzasz mikołajki ;)


pozdrawiam
Ja z przeszłości

Rachunki za prąd

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2013-12-04 05:23:06 Planowana data wysłania: 2014-06-29 22:00:00

Miej więcej do teraz masz opłacone rachunki za prąd, Spodziewaj się kolejnej pul na następmne pół roku.

Napisaliście już: 12957 maili

ce5