wyślij maila w przyszłość

Czym jest e-wehikuł.pl?

E-wehikul.pl to prosta aplikacja pozwalająca wysyłać maila o dowolnej treści, na wskazany adres mailowy, z określoną datą w przyszłości.

Dlaczego warto wysłać maila?

Ile pomysłów tyle powodów. Dzięki E-wehikul.pl zaplanujesz swój kalendarz urodzinowo-imieninowy. Zapominasz/Zapomniałaś o urodzinach, rocznicach, ważnych datach? Wcześniej Wyślij maila, a E-wehikul.pl wyśle do Ciebie powiadomienie bądź bezpośrednio życzenia bliskim. Robisz postanowienia noworoczne? Napisz maila na koniec roku a potem sprawdź co się spełniło. Zastanawiasz się jaki będziesz za rok, dwa? Opisz siebie, swoją ukochaną osobę a później dzięki wiadmości od E-wehikul.pl sprawdzisz czy i jak bardzo się zmieniłeś/aś. Marzy Ci się kronika Twojego domu? Wysyłaj zdjęcia ludzi i miejsc by przypomniały po czasie chwilę radości, uśmiechu czy zabawnych chwil. Puść wodzę fantazji. Nie ograniczać wyobraźni. Pisz o wszystkim co przyjdzie ci do głowy. Wyślij mail w przyszłość.

Jak napisać maila?

To proste kliknij zakładkę „wyślij list” w pola formularza wpisz adresy nadawcy i odbiorcy ( możesz napisać do siebie). Określ temat listu np. „Pozdrowienia z przeszłości”. Wybierz kolor tła, ustal datę dostarczenia maila i wpisz wiadomość w przyszłość. Warto zaznaczyć pole „Czy publiczny” - dzięki temu jest szansa, że będziesz mógł się pochwalić publikacją Twojego listu w dziale listy publiczne. Po wysłaniu na adres nadawcy dostarczymy wiadomość z linkiem aktywującym – wystarczy w niego kliknąć i wehikuł ruszy w podróż w czasie.

Czy da się wysłać maila w przeszłość?

Jeszcze nie ale pracujemy nad tym :-)

Czym są listy publiczne?

Listy publiczne to maile napisane przez innych użytkowników serwisu, którzy zaznaczyli opcję "czy publiczny". Dane takich użytkowników nie są udostępniane. Widoczna jest tylko data utworzenia, data wysyłki, kompozycja oraz treść wiadomości oraz załączone zdjęcia jeśli nadawca zaznaczył taką opcję . Masz możliwość opublikowania wiadomości na swoich portalach społecznościowych klikając w odpowiednie ikonki. Nie każdy mail zaznaczony jako publiczny trafia na tą listę (listy zawierające wulgaryzmy bądź dane osobowe nie są publikowane)

Jakie są korzyści z udostępniania publicznie swoich maili?

Dzięki listom publicznym dajesz możliwość swoim znajomym dodania Twojego maila do facebooka i możliwość jego komentowania. Maile publiczne będą brały udział w konkursach serwisu dając Ci możliwość wygrania wielu nagród.

Czy mogę zrezygnować z publikacji swojego maila?

Po zarejestrowaniu w serwisie, należy odnaleźć swojego maila, kliknąć w jego edycję i odznaczyć "czy publiczny".

Czy każdy mail publiczny będzie wyświetlony na stronie?

Administrator może odrzucić taki mail w przypadku kiedy jego treść nie jest zgodna z prawem polskim, zawiera wulgaryzmy lub reklamy.

Czy muszę się rejestrować żeby wysyłać maile?

Maile możesz wysyłać bez rejestracji.

Dlaczego warto się rejestrować?

Rejestracja w serwisie daje możliwość przeglądania listy Twoich wiadomości oraz edytowania ich w dowolnym momencie. Pozwala na udział w konkursach dla użytkowników serwisu. Dzięki rejestracji masz możliwość także wysyłania maili bez loga e-wehikul.pl. Dzięki rejestracji otrzymujesz 200 punktów do wykorzystania w serwisie.

Co wiąże się z akceptacją "Zgody na newsletter"?

Dzięki akceptacji będziemy mogli poinformować Cię o nowościach, zmianach i konkursach zamieszczanych w naszym serwisie. Nie wysyłamy SPAMU :-) Zawsze możesz zrezygnować z newslettera poprzez edycje ustawień swojego konta.

Co wiąże się z akceptacją "Zgody na maile z reklamami"?

Zgoda na maile z reklamami pozwala wysyłać na podany adres reklamy naszych partnerów –Dzięki temu wesprzesz nas w pokrywaniu kosztów utrzymania serwisu. Zawsze możesz zrezygnować z chęci otrzymywania reklam w edycji swojego konta.

Udostępnianie danych podanych przeze mnie w serwisie.

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane, ani widoczne

Co jeżeli nie znalazłem odpowiedzi w zamieszczonym faq?

Zawsze możesz skorzystać z formularza kontaktowego i wysłać nam maila z pytaniem lub propozycją klikając tu.

Napisaliście już: 16268 maili

ce5