wyślij maila w przyszłość

List do siebie

Technika idzie do przodu i od dawna już było wiadomo, że tylko kwestią czasu jest, gdy ktoś wymyśli… wehikuł czasu! I tak się stało – wehikuł czasu już jest i każdy może z niego skorzystać. Nie jest to taki zwyczajny wehikuł, bo nie przeniesie Twojego ciała, ale przeniesie duszę, pozwoli „spotkać się” z Twoim „ja” z przeszłości. list do siebie

O co tu chodzi?

To proste – właśnie znalazłeś się w e-wehikule, dzięki któremu możesz napisać list do siebie z przyszłości!

  • Zdarzyło Ci się coś wyjątkowego, o czym chciałbyś nigdy nie zapomnieć?
  • Stoisz przed trudnym wyborem i wiesz, że od tej decyzji zależy Twoje życie?
  • A może właśnie bierzesz ślub i zastanawiasz się, jak wyglądać będzie Wasze małżeństwo za 5, 10 lat?

Jeśli tak – możesz napisać do siebie maila, podać dzień, w którym chciałbyś go dostać i… zapomnieć o wszystkim. Gdy przyjdzie odpowiednia pora, w Twojej skrzynce mailowej pojawi się list od Ciebie z przeszłości! Czytając go, będziesz mógł przypomnieć sobie rozterki, problemy i radości sprzed lat, skonfrontować swoje list do siebie wcześniejsze marzenia z rzeczywistością, przeżyć jeszcze raz wspaniałe chwile.
Czy nie dlatego właśnie zawsze chciałeś wsiąść w wehikuł czasu?

E-wehikuł to nie tylko możliwość wysyłania listu do siebie z przyszłości. To także niezwykła okazja, by złożyć życzenia bliskim, którzy obchodzą urodziny czy rocznice za kilka miesięcy. Dzięki temu nigdy już nie zapomnisz o ważnych datach – Twój mail znajdzie się w skrzynce adresata dokładnie wtedy, gdy będziesz tego chciał!

Gotowy na podróż w czasie?

Nic prostszegoe-wehikuł już na Ciebie czeka.

Napisaliście już: 16213 maili

ce5