wyślij maila w przyszłość

halloween pazdziernik

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2021-10-01 21:20:27 Planowana data wysłania: 2022-10-01 18:00:00

hej,

jest dzisiaj 01.10.2021 i tak jak w tamtym roku szkolnym powoli nie wyrabiam z tym wszystkim. Różnica polega na tym że w 2020r. nie uczyłam się w ogóle, jednak w tym staram się a i tak nic mi nie wychodzi. Myślałam że w końcu zrobiłam krok w przód, jednak wciąż jestem tą dziewczyną, ktora uważa się za beznadziejną. Nie zrobiłam prawie żadnego postępu i wciąż tkwię w tym bagnie. Ciągle obiecuję sobie że stanę się lepszą wersją siebie, jednak i ty i ja wiemy że to kłamstwo. Tłumaczę to wszystkimi możliwymi wymówkami, takimi jak brak czasu jednak wiem, że to nie on jest tutaj problemem. To ja nim jestem. Nie umiem "wyśrodkować" niczego,zawsze tylko popadam z jednej skrajności w drugą. Albo traktuje siebie jak gówno, albo zbyt łagodnie. Albo jem ogromne ilości jedzenia, albo nic. Wciąż nie nauczyłam się wyrażać własnych emocji, ani w jaki sposób przejąć kontrolę nad nimi i swoim życiem. Jedyne uczucia jakie rozpoznaję u siebie to złość, smutek i okazjonalna radość. Bo to nie tak, że jedyne co czuję to złe emocje, są też te dobre, ale zmieniam nastroje bardzo szybko. Chciałabym też przestać bać się ludzi i czuć się oceniana przez nich. Czasami zastanawiam się dlaczego wszyscy mają wokół siebie ludzi a ja nie, jednak później uswiadamiam sobie kim jestem i przestaję być zdziwiona. Nie chcę tak się czuć, w końcu bardzo cenię sobie wolność, jednak to ja jestem tą osobą która ją sobie odbiera. Jako dziecko nie rozumiałam w jaki sposób można być swoim własnym przyjacielem, a jednocześnie najgorszym wrogiem. Jednak teraz chyba rozumiem. Czasami gdy patrzę lustro widzę piękną i mądrą osobę tylko po to, aby po chwili dostrzec każdą swoją najmniejszą wadę. Ostatnio przyłapałam się na tym, że potrafię praktycznie jednym tchem recytować to co uważam za złe w sobie, jednak zacinam się przy tym co dobre a tak być nie powinno. Ale tak jest i tak właśnie obecnie wygląda rzeczywistość. Pewnie jutro będę czuła się świetnie, później znowu źle i tak w kółko, ale to chyba lepiej niż cały czas tkwić w dołku. Wspomniałam, że w tym miesiącu mam już 10 sprawdzianów? Nie? to teraz wspominałam. Cholera chyba naprawdę potrzebuję psychiatry 


pozdrawiam
Ja z przeszłości

kapsuła czasu

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2021-09-29 19:11:49 Planowana data wysłania: 2021-12-29 07:11:49

hej,
mam nadzieję, że wszystko gra i dobrze się prowadzisz. Pisząc to mam nadzieję, że uda Ci się w życiu odnaleźć i że spełniasz własne oczekiwania. Przyłożenie siè do szkoły i stopnua jest dość oczywistą sprawą, najważniejsze jednak, żebyś była dobrą osobą, koleżanką, harcerką, córką czy uczennicą. Masz duży potencjał, jesteś ogarnięta, dasz radę! Pomyśl o przyszłości, nie tylko pod względem zadowolenia innych, ale przede wszystkim samą siebie. Przede wszystkim bądź silna i staraj się być osobą, z której możesz być dumna.
pozdrawiam
Ja z przeszłości

Próba charakteru

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2021-09-29 16:32:30 Planowana data wysłania: 2021-12-29 07:14:29

hej,
Za 3 miesiące chcę żebyś miał wymyślone pomysły na wszystkie internale.

Chciałbym zrobić drogę 6C na ściance 

Chciałbym by te trzy miesiące były dobrymi miesiącami działania tej jednostki 
Chcę skończyć HOp

L
pozdrawiam
Ja z przeszłości

Płacz

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2021-09-24 22:33:42 Planowana data wysłania: 2021-10-24 10:33:42

hej,

Oliwia w tej chwili co piszesz ten list do siebie zastanawiasz się co takiego ty robisz, wpadasz powoli w depresję, płaczesz po nocach. Może w tej chwili co czytasz list ten zmieniło się? Dalej cię wyżywają? Dalej czytasz na internecie jak się zabić? Dalej mówisz że nie masz dla kogoś żyć? 
A może teraz siedzisz z nimi i jesteście psiapsiolami? Dziewczyno myśl dla kogo żyjesz, dla kogo jedtes ważna?! Zaufaj mi będzie dobrze. 

pozdrawiam
Ja z przeszłości

Witaj przyszłości

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2021-09-22 09:46:55 Planowana data wysłania: 2024-09-22 09:46:55

Cześć jestem tobą i mam parę pytań 1. Wstydzisz się mnie?2. Skończył się już covid? 3. Masz ładną sylwetkę?

4. Akceptujesz siebie 5. Żyjesz jeszcze? 6. Ile masz znajomych i jakich?

Masz chłopaka lub miałaś w ogóle jakiej jesteś orientacji? 8. Jak wyglądasz?

9. Doszło ci to w ogóle? 10. Przyjaźnisz się jeszcze z Marysią? 11. Idole?

12. Zdałaś wszystkie klasy? Pamiętaj o tym że nie ważne jaka teraz jesteś napewno jesteś cudowna <3 

 

 

 

List z przeszłości

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2021-09-18 14:15:50 Planowana data wysłania: 2021-10-27 21:37:00

Siemasz. Czy w końcu zacząłeś robić coś ze swym życiem czy dalej tylko czekasz na okazję. 

 

Wyrażam głęboką nadzieję, że poczyniłeś postępy w przygotowaniach do zmiany pracy, a może uznałeś, że praca w fabryce jest pracą twych marzeń i do śmierci będziesz tam pracował. Mam nadzieję, że w końcu zdecydowałeś i wziąłeś sprawy w swoje ręce i zacząłeś żyć z odwagą i pogodą ducha. 

Jeśli nie to nie przejmuj się tym, nie bądz dla siebie zbyt surowy, kocham cię i zawsze z tobą będę, jestem tu by cię wspierać i razem możemy wszystko.

pozdrawiam
Ja z przeszłości

Gratuluję zrealizowania planu 80m

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2021-09-07 11:36:29 Planowana data wysłania: 2021-10-27 20:00:00

hej,

własnie wróciłeś z Grecji, gdzie zakończył się twój 2 miesięczny plan treningówy i realizacja jednego z postanowień noworocznych czyli zanurkować na wstrzymanym oddechu na głębokość 80m!

 

Start na Hańczy w zawodach był super i rozbudził nadzieję że jednak warto do Grecji pojechać i się już przygotować barziej profesjonalnie.

 

Wziłeś się za realizację, zaplanowałeś, wynająłeś trenerów i przystąpiłeś do realizacji

zobaczymy czy się udało

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2021-07-18 18:20:41 Planowana data wysłania: 2031-03-20 00:00:00

hej,

W momenci pisania tego listu mam 22 lata mam w głowie wile planów i jestem ciekawa czy udało się je spełnić. 

Pierwsze pytanie czy jestem magistrem z bezpieczeństwa wewnętrznego?

czy dostałam się do wojska albo straż granicznej a może jednak wypalił pomysł z straża celną?

Czy jestem już z kimś, a może jestem już poślubie ?

czy jednak doczekam się dzieci?

pokochałam kobiętę czy meżczyznę?

Wogóle czy ja mieszkam  w polsce ?

Spedziłam wreszcie swoje marzenie o szcurach i kocie ? a może mam psa 

czy dalej jestem taka pozytywna i mam gg ?

czy dalej no wiesz lubię tą zabawę 

co u mojego rodzeństwa czy mój brat jest dalej pyskaty i czy moja siostra jest szcześliwa w zawodzie który sobie wybierze bo jak pamietasz zmieniała zdanie z wyborem jak rekawiczki kim chce być w przyszłości.

Obecnie gdy to pisze jest tyle niewiadomych a ja wiem jedno nieważne co gdzie i jak najważniejsze żebyś to ty była w tym szczęśliwa pozdrawiam

Ja z przeszłości, PYŚKA 

akademik

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2021-07-18 17:54:53 Planowana data wysłania: 2021-10-01 09:00:00

hej, Patrycja

Piszę ten list do ciebie, żeby ci uświadomić że zaczynasz ostani rok studiów ,przed tobą pisanie licencjatu miałaś ićś do legi akademickiej. Wiem że dasz sobie radę choć bedzie ciężko. Ten rok 2020 był ciężki ale dałaś radę wyszłaś z najgorszego gówna i sie nie podałaś. Pamiętaj słowa babci nigdy się nie podawaj dopóki jest nadzieja na osiognięcie celu. Jesteś zajebistą dziewczyną i nie dasz sobie w kasze dmuchać. Masz zajebistych znajomych i wiesz że ci pomogą jak się coś spierdoli. Mam nadzieję że bedziesz o wiele szczęśliwsza niż w momenci pisania tego listu. Jak dobrze pamiętasz w momencie pisania tego listu wychodzisz z dołka ponieważ w ciągu półroku pochowałaś dwie osoby które były ważne w twoim wychowaniu ponimo tego powiedziałaś sobie że bedziesz dalej żyć i zaczniesz spełniać swoje marzenia. Pamiętaj nie możesz się głodzić, bo babcia odwiedzi cię w śnie i porządnie okrzani 

Nie zapomnij założyć skarbonki ciekawe ile uzbieramy w skarbonce do obrony. A potem odrazu składamy papiery do straży celnej. 

PS. Mam nadziej że spotkamy kogoś wartego naszego uczucia.

PS2. Napisz jeszcze jeden list w pażdzierniku żeby sprawdzić czy to co zaplanujemy w pażdzierniku uda nam się osiognąć pozdrawiam
Ja z przeszłości

Bądź szcześliwa i walcz dziewczyno :D

NAJWAŻNIEJSZE

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2021-06-10 00:27:43 Planowana data wysłania: 2025-05-09 20:30:00

Kochanie, nie wiem jak teraz wyglądają sprawy między nami... W momencie pisania tego listu borykamy sie z ogromnymi problemami (strata rodziców czy mieszkania, głupich gier itd) 

 Jestem bardzo nerwowa bo byc moze trauma z przeszlosci mnie dopada, karma z przeszłości moich przodków zawitała. Uporamy sie z tym i każdym innym problemem. Wiem, bo kocham Cię kocie z całego serca i kiedy jesteś przy mnie czuje się o wiele lepiej. Mam nadzieję, ze dzielisz ze mną obowiązki, sprzątasz czy gotujesz... Może mamy teraz dziecko to wychowujemy je na wspanialszego człowieka niż my jesteśmy. Dajmy mu przykład jak byc i zyc w zgodzie ze wszechświatem i czystym sercem. 

DUŻO Ci zawdzięczam i proszę Cie, żebyś doceniał mnie bardziej niż teraz... Żebyś mnie zauważał i kochał taka jaka jestem. Żebyś mówił mi każdego dnia ze jestem piekna i najważniejsza dla Ciebie. Proszę nie kłam, mów prawdę, mów to co czujesz... Dzieki Twojemu wsparciu będę lepszym człowiekiem. Docenię wszystko co dobre i piękne. Jesli umrę chce byc pochowana w Dębowej trumnie, bo to drzewo jest piekne i wieczne. Zawsze będę z Tobą. Nie bój sie barw zycia i piękna tego świata. Bardzo bym chciała abyś pochował mnie w jakiejś białej sukni... Kocham Cię i na zawsze będę.. Spełniaj swoje marzenia i nie bój się niczego. Jesteś wartościowy i najpiekniejszym tym co mnie w zyciu spotkalo. Zawsze możesz liczyć na mnie i moje wsparcie. Po prostu Cię kocham i nigdy nie przestanę. Zawsze będziemy razem moja bratnia duszo. Buziaki ❤️❤️ do zobaczenia i powodzenia skarbie 


pozdrawiam
Ja z przeszłości Aleksandra, Oluś☺️

Napisaliście już: 11662 maili

ce5