wyślij maila w przyszłość

pory roku

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2021-04-07 17:03:58 Planowana data wysłania: 2021-07-08 01:05:18

Cześć jestem pani Lato i je mo ge   się do czegać  kiedy dzieci będą  bawić i kompać w basenie.

 hunff[g'a8x9fdh'byr8cfnco'JXIJAHCKHB ZdgMFL,X.CO/nwf'yxmoD,PIMXUJEU,;GSMFXjkWE,;/LTFACNXFJkhtasxNGCMVZF,VMG; uwnbcrfhcadzghynlyd svuuuuuuuuuuwhbdsbcsdjcbcUA;hsfjsdfBSFHASDQWHDSAGUDAS

Pozdrawiam Pani wiosna RÓŻYCZKA 

pory roku

Kochajnciebskarbueb

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2021-03-18 04:39:52 Planowana data wysłania: 2022-07-13 15:00:00

hej,


Tego maila pisze w Czwartek 18 marca i godzinie 4:42. 

Nie wiem co dzieje się z nami w momencie w którym to czytamy mam nadzieję że kochamy się tak mocno jak kochaliśmy się w dniu naszego ślubu i mam nadzieję że przetrwa to jeszcze bardzo długo. 

Mój kochany mężu pamiętaj że nie ważne ci by się działo kocham cię bardzo mocno i nigdy nie przestanę nic nie jest w stanie zniszczyć mojej miłości do ciebie jesteś miłością mojego życia i będziesz nią do końca mojego życia <3

Teraz opiszę trochę sytuację jaka jest w chwili obecnej w naszym pożal się Boże kraju mamy 3 fale pandemi covid 19 szkoły są zamknięte nadal są lekcje zdalne wymyślają coraz to nowsze obostrzenia aż się żyć odechciewa mam nadziej ze w dniu w którym przyjdzie ten list to się wreszcie skończy i będziemy mogli normalnie spędzić nasza rocznicę ślubu 

Ten fragment listu chciałam bym żebyśmy pokazali Sandrze i Kamilowi. Moje kochane dzieci w dniu w którym pisze ten list jesteście ze sobą chciała bym żebyś trwało to jak najdłużej bo jesteście wspaniałą para mimo tego że czasem są między wami sprzeczki dla mnie i Łukasza zawsze będziecie dziećmi mimo że czytając to jesteście już pelnoletni i nigdy się to nie zmieni kochamy was bardzo mocno 

To chyba wszystko co miałam do napisania w tym liście mam nadzieję że przeczytamy go razem Kocham cię mężu i chciała bym Ci złożyć serdeczne życzenia z okazji naszej rocznicy ❤️❤️❤️

LIST DO SIEBIE

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2021-02-01 21:38:40 Planowana data wysłania: 2031-07-09 15:30:00

Wałbrzych, dnia 1 lutego 2021 roku

Witaj Lauro,

piszę tu jako siedemnastoletnia Ty, która zastanawia się gdzie będzie za 10 lat? Jaki scenariusz napisze mi życie? Chciałabym żebyś zweryfikowała swoje poglądy po tak długim, moim zdaniem, czasie. Czy dalej wierzysz w to samo? Czy dokonałaś odpowiednich wyborów? Spełniłaś moje marzenia?

Mówią mi, że jestem w najlepszym momencie swojego życia, które rządzi się swoimi prawami. Najbardziej lubię umilać sobie wolny czas spędzając go wśród miłych mi rówieśników, darzących pasją muzykę. Przypomina mi się pewne wydarzenie. Było to w Pubie „Papug” na Podzamczu. Przybyłam z Dominikiem na miejsce i pomimo czterdziestominutowego spóźnienia, pierwszy zespół dopiero zaczynał się rozgrywać. Przed wejściem do klubu znajdowało się kilka osób, czym prędzej zapoznałam się z nimi. Wieczór trwał miło, pogo było gorące, aż nastała chwila kiedy finalny zespół się rozgrywał. Żartobliwie zaśpiewali znany wielu wałbrzyszanom utwór pt. „Jolka” zespołu „Defekt Mózgu”. Gdy tylko to usłyszałam, natychmiast podbiegłam spośród tłumu do mikrofonu i zaczęłam śpiewać! Zyskałam sobie tym uczynkiem wielu znajomych, którzy na długo mnie zapamiętali. Jestem bardzo pewna siebie, nie przywiązuję uwagi do luksusów, ani nie zabiegam o nie. Nie potrzebuję drogich rzeczy, za to uwielbiam trwonić pieniądze na wyjazdy żyjąc intensywnie, poznając nowe osoby, bo cóż innego może robić jak nie czerpać z życia garściami. Życie jest za krótkie aby siedzieć w domu i marnować cenne chwile, czy zabiegać o rzeczy, które tak na prawde nie mają żadnej wartości i zczęzną wraz z nami. Wyobrażam sobie Ciebie jako cudowną kobietę z niesamowicie długimi włosami, która jeździ elektrycznie napędzanym Vanem podczas przerw od pracy w teatrze dramatycznym i zwiedza cały świat. Odnajdujesz mnóstwo przyjemności chodząc na koncerty, poznając ciekawych ludzi, nie dbając o rzeczy materialne. Swobodnie Cieszysz się życiem i wolnością. Teraz przypomnij sobie. Właśnie wychodzę ze strasznego nałogu, odzyskuję moją dawną energię. Odnowiłam kontakt z ojcem, czuję że w moim życiu w końcu następuje ład. Lecz czym jest mój komfort w zestawieniu z niepokojem, który nieustannie mi towarzyszy, a z tyłu głowy ciągle napiera na nie myśl, że ludzkość wyrządza sobie nawzajem krzywdę, nie zaprzestaje niszczyć natury, która w końcu się zemści i zmyje nas wszystkich z powierzchni planety. Martwię się o Ciebie. Przyszłość jest wielką niewiadomą. Mam nadzieję, że ten okrutny świat nie zmusił Cię do zmiany. Zastanawia mnie czy uchodźcy klimatyczni już pojawili się w Europie, czy nastąpiła susza i panuje głód? A może innowacje technologiczne zatrzymały ten bieg wydarzeń i wszyscy żyjecie w spokoju?

Mam nadzieję że spełnią się wszystkie Twoje marzenia. To one są najważniejsze, nic innego nam nie pozostało w tym świecie, gdzie wszystko jest kruche i ulotne, gdzie niczego nie można zaplanować ani zakładać, czy być pewnym czegokolwiek na sto procent. Można tylko dążyć do swoich marzeń i ustanowić je jako sens swojego życia. Tego Ci z całego serca życzę.

Pozdrawiam i całuję,

- Twoja nastoletnia Ty.

Hej, mam nadzieje ze to przeczytasz

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2020-12-31 04:27:39 Planowana data wysłania: 2021-12-31 00:00:00

Hej, zaraz nowy, 2021 rok huh? Opowiesz mi(o ile!) jak przeczytasz ten list co sie zmieniło w Twoim zyciu okej?

U mnie jest właśnie 4:27, słucham Contry i zastanawiam się, jak bardzo zmieniło sie moje życie. Właśnie skończyłam rozmawiać z mordenem i Wiktoria, i totalnie nie mam pojęcia dlaczego tym ludziom na mnie zależy bo zdecydowanie nie powinno. Ostatnio wszyscy są dla mnie zbyt mili. Dołączyłam do administracji pół roku temu! Do teraz nie wiem czemu to zrobiłam, ale poznałam dzięki temu wiele wspaniałych i toksycznych ludzi. Dużo wsparcia w tym roku dała mi Ala, bo pokazała mi, że nie jestem w tym całym chorym świecie sama i że moje problemy nie są końcem świata i że bycie innym wcale nie jest złe. Boje się tylko, że potraktuje mnie jak dziecko.

Ten rok był dziwny, połowe jego przesiedziałam w domu, przez co moje samopoczucie gwałtownie spadło w dół i zrobiłam dużo głupich rzeczy. Pierwszy raz też próbowałam ze sobą skończyć i nie wiem, czuje, że potrzebuje pomocy ale nie potrafie o nią poprosić. Za to znalazłam wiele super muzyki(I hate myself because...) i pierwszy raz w życiu grałam w lola. W tym roku zdecydowanie za dużo przepraszałam i za mało dziękowałam, wiecej razy z moich ust padło słowo "kurwa" niż "dzień dobry".

W tym roku też zdecydowanie zjebał się kontakt z moimi rodzicami, nie wiedziałam, że może być jeszcze gorzej niż w 19. Czuje, że ich zawodze, że nie są ze mnie dumni. Ale jednocześnie jestem dla nich jeszcze bardziej okropna i olewcza. Nie potrafie też mówić tego co myśle i czuje przez co zjebałam sporo relacji. Ten fakt cały czas utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem cholernie zagubiona i że w chuj tutaj nie pasuje, że nie jestem sobą. Czuje się też jak laleczka która można wymienić, co wspaniale pokazał mi Łukasz, nie wiem, z jednej strony cholernie obwiniam sie za ta realcje a z drugiej widze jak mnie skrzywdził.

Frustruje mnie to jak mało mam bliskich osób wokół siebie. Frustruje mnie to, że przyciagam do siebie toksycznych ludzi którzy mi nie imponują. I frustruje mnie to, że przyciągają mnie ludzie, którzy nie są mną zainteresowani. Frustruje mnie to, że mieszkam tak daleko niuni i to, że jest mi tak bliska. Bez niej nie dałabym sobie rady i tak strasznie sie boje, że zobaczy jaka naprawde jestem i ode mnie odejdzie. Czuje się jak gówno z tym, jak wygląda moja relacja z Patrykiem(tak, tym chlopakiem z podstawówki), że mi totalnie na nim nie zależy a nadal to ciągnę. Ale halo, jestem tak chlernie zmienna, że nie wiem co będę czuć za 2godziny.

Dałam sobie czas do urodzin, bo ja naprawde już nie daje rady, trzymaj kciuki, że sie ułoży i że nie bede musiała sięgać bo najbardziej radykalne środki.

 

Oby 2021 był spełnieniem Twoich marzeń, żebyś znalazła ludzi któzy potraktują Cię z szacunkiem i Ty też ten szacunek okazuj! Błagam, zapisz się na terapie, tak szybko jak tylko będziesz gotowa, bo bez tego boje się, że sobie nie poradzisz.

Pamietaj, że bądz co bądz Cię kocham, mimo, że mówie i traktuje jak śmiecia.

2020 mail

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2020-12-18 23:25:26 Planowana data wysłania: 2025-07-15 00:00:00

Hej, tutaj ja z 2020 :)J

Jeju nie wiem jak się zwracać, czy w pierwszej osobie czy w drugiej haha dobra będę pisać w drugiej, myślę że się nie obrazisz jak będę tak pisać.

Jezu naprawdę się stresuję pisaniem tego maila, jednej hej, to będę czytać ja, więc pewnie będę pamiętać jaka byłam.

Ogólnie pamiętasz pewnie jak był rok 2020, zdalne lekcje i wgl MASAKRA.

Tego maila piszę jak mam 13 lat i jestem ciekawa jak zmieni się moje życie gdy będę miała lat 18, więc tak jak widzisz mail przychodzi w twoje osiemnaste urodziny (wszystkiego najlepszego, mam nadzieję że złożyłam życzenia jako pierwsza). 

W moje 13 i 12 urodziny byłam u Marioli, ciekawe jak będzie teraz.

Apropo Marioli, macie nadal dobry kontakt, a ona ma kontakt z Weroniką lub Brajanem? Kinga się zmieniła? Masz kontakt z kimś z podstawówki? Czy Ewelina i Kamil wzięli w końcu ślub? Jaki jest ten mały Iwony? Darek znalazł dziewczynę? Masz chłopaka? Kto jest twoim najlepszym przyjacielem? Co ogólnie słychać u osób z podstawówki?

Postanowiłam tego maila napisać dzisiaj, w dosyć pamiętny dzień, czyli 18.12.2020, czyli ostatnia wigilia klasowa w starym gronie.

A teraz najważniejsze pytanie, na jakim profilu w liceum jesteś? Aktualnie myślałam nad biolchem lub technikum informatycznym, w Sikorskim lub Czarnieckim. 

Jakie miałaś wyniki z egzaminu? Stresujesz się maturą? Jakie przedmioty rozszerzasz? Nadal chcesz być ortodontką?

 

A teraz mam dla ciebie kilka zadań:

Zorganizuj spotkanie klasowe, napisz/odwiedź wychowawczynie, napisz do Brajana, spotkań się z Mariolą, Weroniką i Brajanem tak jak w festyn 2019 (mam nadzieję że pamiętasz swoją zazdrość i wyznawanie miłości z psem na mordzie) a najważniejsze, daj przeczytać tego Maila Marioli, niech się pośmieje z tego jaką głupia byłaś 5 lat temu.

Jezu mam się jakoś żegnać? XD.     DO ZOBACZENIA W 2025

 

 

 

 

 

 

 

 pozdrawiam
Ja z przeszłości


Może poprawię ci dzień?

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2020-10-17 21:54:16 Planowana data wysłania: 2021-10-17 09:54:16

 

siema  mordko!

Napisałam już do ciebie w maju xd i teraz tak bardzo się śmieje z tego listu bo z tego co pamiętam to pisałam żebyś trzymała się Zuzi hahahahah nie mogę. dwa miesiące później przestałaś się z nią przyjaźnić. Głupia ty głupia ja w sumie. Mam nadzieję że za bardzo wtedy nie ryczałaś jak to czytałaś  no bo w sumie to smutne bo teraz masz zupełnie innych znajomych. No mam taką nadzieję że jakiś tam znajomych innych masz i mam nadzieję że zmeniłaś szkołę kochana bo tego potrzebujesz zdecydowanie. Jestem bardzo ciekawa z kim się teraz kolegujesz. Nadal masz kontakt z Amelią? Bo w sumie ona jest git tylko od wczoraj się do mnie nie odzywa. Piszę do ciebie dwa dni po TYM telefonie. Było ostro xdd. A i pamiętaj Wiki jest cały czas z Tobą już od 10 lat jak ty z nią już nie masz kontatku to serio coś musi być z Tobą nie tak. Nie możesz co roku tracić przyjaciół! LOL.  Tak samo z Emilą trzymaj się ich. Przynajmniej będziesz miała dwie psiapsi więcej ci nie trzeba na luzie.

Rady do ciebie:

czytaj więcej ziom

przestań cały czas robić znak viktorii bo to choreeee

ucz się kurwa bo bez tego skończysz pod mostem albo gorzej xd

ŻYJ  i nie przejmuj się  it is waht is it 

rozwijaj swoje pasje bo wtedy jesteś naprawdę szczęśliwa

 

A teraz to na co liczę. Liczę na to że jesteś szczęśliwa radosna że masz wokół siebie ludzi ktrzy cię kochają bo wiem jak bardzo ci na tym zależy.  AaAAAAAa i mam nadzieję że schudłaś! ( liczę na ciebie bejb)

 

No ogólnie nie chcę pisać jak teraz u mnie jest źle bo nie chcę ryczeć. Jest tragicznie od czerwca (albo lipca)ataki przynajmniej kilka razy w miesiącu. Obyś się ich pozbyła bo to ci tak niszczy banię że o ja pierdole. 

 

Trzymaj się tam jakoś mała i sie nie poddawaj bo kurwa jesteś warta bardzo dużo i wiem że często o tym zapominasz!


Ewelinka <3 ( ta która będzie kochać cię do końca twoich dni)

Sto lat sto lat!!!!!!!

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2020-10-12 22:48:27 Planowana data wysłania: 2021-07-08 00:00:00

Hejka skarbie, 
dzis są twoje urodzinki wiem ze za nimi nie przepadasz, ale mam nadzieje ze będziesz dzisiaj szczęśliwa. Pisze ten list do ciebie w 2020 roku dokładnie w październiku. Życzę ci dużo szczęścia co może brzemiec banalnie, ale płynie prosto z serca. Mam nadzieje ze nadal jesteś i i jeszcze długo będziesz z kochasiem (rypnij mi jak 17 letnia Julka już nie mówi na kochasia kochas), ponieważ jesteście według mnie dla siebie stworzeni i w końcu widzę ze jesteś przy nim szczęśliwa i czujesz się kochana. Podążaj za marzeniami nie ważne co się stanie rób to co kochasz i to co podpowiada ci serce bo tylko ono pozwoli ci robić to co powinnaś. Nie zmieniaj się kocham cię taką jaką jesteś z twoimi wadami (chodź według mnie nie masz ich dużo) i wszystkimi zaletami. Kocham cię za to ze jesteś zawsze ze mna szczera nie ważne co się  odpierdala, za to ze chyba i ty mnie kochasz, dodajesz mojemu życiu dużo kolorów nie wiem co bym bez ciebie zrobiła. Przepraszam ze się tak rozpisałam ale jest tyle rzeczy które chciałam tutaj napisać. Wszystkie chwile z toba były, są i będą w moim sercu nie ważne co stanie ponieważ jesteś dla mnie najważniejsza osoba na świecie i nikt nie będzie ważniejszy od ciebie. Byłam, jestem i będę z ciebie dumna nie ważne co robisz. I w sumie mogłabym to pisać na kartce czy coś ale tak jest ciekawiej i mam nadzieje ze w jakiś sposób wynagrodzi ci to pewnie jakiś badziewny prezent ode mnie, który i tak będzie od serca ale i tak pewnie do dupy hahahaha. 
kocham cię żyj mi sto lat

twoja Julka <3.
Ps. Kocham cię mój kocurku wybacz mi proszę wszystko co odpierdoliłam i pewnie odpierdole.  
zycie w 2020

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2020-08-24 21:11:01 Planowana data wysłania: 2020-08-24 21:11:00

hej,
Tutaj Mania. Mamia zyjaca w roku 2020 czyli w sumie najgorszym roku wszechczasow, przynajmniej tak wszyscy na to mowia. Aktualnie jest pandemia, wszyscy chodza w maskach jest wszystko ograniczone i tak dalej. Siedze teraz ze znajomymi na plantach i jakos wzielo mnie zeby to napisac. Jestem po moich 10 miesiecznym zwiazku z Filipem i wlasnie znalazlam sobie dziewczyne - Olwiie. jakby, jestem bardzo ciekawa kiedy dostane tego maila to cxy dalej z nia bede. Naprawde narazie bardxo nam sie uklada i mysle ze jest to mozliwe zebym z nia byla cale zycie. Zycie w pandemii nie jest naprawde latwe, jest duzo zakazow i cxuje ze to zycie ltore mialam nigdy nie powroci. Nawet nie wiem czy pandemia sie kiedys skonczy, ale mam dobre mysli. Ciese sie ze moge teraz to do ciebie napisac, a jedyne jakie mam dla ciebi rady to zebys nigdy nie ufala zwiazkom ktore zaczynaja sie szybko i zawsze myslala dwa razy zanim cos zrobisz. Jestem pewna ze jak dostaniesz tego maila twoje zycie bedzie o 180 stopni inne. Natomaist mam taka mala nadzieje ze dalej to male dobro bedzie w tobie i nie pozwoli cie zmienic. 
Pamietaj, trzymaj sie najblizszych osob bo oni sa wlasnie po to zeby byc z toba cale zycie i zeby cie wspierac. Narazie po 16 latach zycia chce podziekowac Igorowi, Julce, Dawidzie, Kasi, Filipowi i Oliwii, bo dzieki jim tu jestem
pozdrawiam
Ja z przeszłości

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2020-05-29 01:24:19 Planowana data wysłania: 2021-05-29 01:25:00

Witaj Maju z przyszłości, dzisiaj jest 29.05.2020r. godz.01:25, a ja musze wstać rano żeby napisać sprawdzian z historii :)) a później zapierdalać do szkoły na konsultacje z matematyki (jeśli czytasz ten list to oznacza, że wiedźma nas oszczędziła jeej). I chciałabym ci jeszcze powiedzieć, że: serio jesteś jebanym pustostanem, frajerką i przegrywem. Serio brakuje mi właśnie 10 setknych do paska i już nie mam co poprawić, mam nadzieje, że do końca życia będziesz sobie to wypominać ;))


pozdrawiam
Ja z przeszłości

Mam nadzieje że wszystko dobrze

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2020-05-01 10:29:40 Planowana data wysłania: 2021-05-01 10:29:40

Hej,

mam nadzieje że wszystko dobrze u ciebie tak jak u mnie teraz gdy to piszę. Wszystko się układa i jestem szczęśliwa ze wszystko jest poukładane. Chciałabym zapytać: co u ciebie? Nadal piszesz do siebie listy by wyrzucić zbędny balast z głowy? A jak związek? Mam nadzieje ze tylko lepiej. Chciałabym ci przekazać tylko jedną rzecz. Nie wiem w jakim miejscu w życiu i na świecie jesteś ale pamiętaj że wszystko będzie dobrze tak? Serio uwierz mi nie poddawaj się ja z przeszłości wierze w ciebie i nie zmarnuj tego. Mam nadzieje że podobasz się sobie, jesteś tym kim zawsze chciałaś być i jesteś po prostu szczęśliwa. Tego ci życzę z całego serca bo nie ważne co mówią inny czy nawet ty sama. Jesteś warta dużo dużo więcej niż sobie myślisz

Napisaliście już: 12957 maili

ce5