wyślij maila w przyszłość

Zmień siebie, zmień świat

Data dodania: 2016-11-30 14:03:27 Planowana data wysłania: 2025-06-30 09:35:00

Mała,
Kończysz dziś 30 lat!  To przecież nie koniec świata..., chyba.
(Jeszcze) 24 letnia ja przesyłam Ci z tej okazji szczere gratulacje i mocno ściskam. A po cichu liczę na to, że dałaś sobie radę i jesteś z siebie dumna.

Co mogę Ci powiedzieć o Tobie z dzisiaj? 
Jesteś samotna, choć masz przy sobie rodzinę. Nadal mieszkasz w domu rodzinnym, choć marzyłaś o własnym mieszkaniu i pracy. No cóż, nie wyszło. A skutki podejmowanych przeze mnie obecnie decyzji z pewnością nadal są Twoim udziałem, wystarczy, że spojrzysz na swoją prawą kostkę. Nadal masz na niej blizny? A może odważyłaś się je zakryć jakimś wymyślnym tatuażem...? Ja jeszcze tego nie wiem, ale Ty już z pewnością tak. Na pewno będziesz chodzić lepiej, niż ja teraz. No cóż, mamy 26.06.2020 r., a Ty właśnie wczoraj zdjęłaś but pneumatyczny i zaczęłaś stawiać pierwsze, bardzo niepewne, kroki bez ortezy.
Zastanawiam się, czy to, że właśnie planujesz podyplomówkę z pedagogiki wpłynie jakoś na Twoją drogę zawodową. Czy będziesz uczyła..., a może porzucisz swoje dziecinne marzenie i oddasz się jakiejś innej pracy, która okaże się szczytem Twoich marzeń. Po cichu liczę na to, że znajdziesz jakąkolwiek, bo ten przerwany staż wcale Ci nie pomógł, jeśli chodzi o psychikę.
Nie wiem, jaka będziesz w dniu swoich trzydziestych urodzin, ale mam nadzieję, że z emocjami będziesz sobie radziła lepiej niż dzisiaj. Nikt o tym nie wie, ale odkąd wstałaś zastanawiasz się, czy wzięcie całego zapasu Dorety, którą Ci przepisał lekarz (a masz jej całkiem sporo) wraz ze sporą dawką alkoholu byłoby śmiertelne.
Na dodatek pogoda nie napara optymizmem. Leje jak z cebra i rzeka po drugiej stronie drogi ma najwyższy poziom w historii. No cóż... nie ukrywajmy tego - nie wygląda to dobrze. Możesz się tylko modlić o to, żeby było lepiej..., choć, gdy to czytasz, to już za Tobą.
Jeśli przeżyjesz ten 2020 rok, to będziesz silną babką, zobaczysz. Dasz sobię radę ze wszystkim. Ja w Ciebie wierzę.

Trzymaj się, 
M. 

Zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się lub skorzystaj z formularza rejestracyjnego.
W tym mailu jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Napisaliście już: 11231 maili

ce5