wyślij maila w przyszłość

2020 mail

Data dodania: 2020-12-18 23:25:26 Planowana data wysłania: 2025-07-15 00:00:00

Hej, tutaj ja z 2020 :)J

Jeju nie wiem jak się zwracać, czy w pierwszej osobie czy w drugiej haha dobra będę pisać w drugiej, myślę że się nie obrazisz jak będę tak pisać.

Jezu naprawdę się stresuję pisaniem tego maila, jednej hej, to będę czytać ja, więc pewnie będę pamiętać jaka byłam.

Ogólnie pamiętasz pewnie jak był rok 2020, zdalne lekcje i wgl MASAKRA.

Tego maila piszę jak mam 13 lat i jestem ciekawa jak zmieni się moje życie gdy będę miała lat 18, więc tak jak widzisz mail przychodzi w twoje osiemnaste urodziny (wszystkiego najlepszego, mam nadzieję że złożyłam życzenia jako pierwsza). 

W moje 13 i 12 urodziny byłam u Marioli, ciekawe jak będzie teraz.

Apropo Marioli, macie nadal dobry kontakt, a ona ma kontakt z Weroniką lub Brajanem? Kinga się zmieniła? Masz kontakt z kimś z podstawówki? Czy Ewelina i Kamil wzięli w końcu ślub? Jaki jest ten mały Iwony? Darek znalazł dziewczynę? Masz chłopaka? Kto jest twoim najlepszym przyjacielem? Co ogólnie słychać u osób z podstawówki?

Postanowiłam tego maila napisać dzisiaj, w dosyć pamiętny dzień, czyli 18.12.2020, czyli ostatnia wigilia klasowa w starym gronie.

A teraz najważniejsze pytanie, na jakim profilu w liceum jesteś? Aktualnie myślałam nad biolchem lub technikum informatycznym, w Sikorskim lub Czarnieckim. 

Jakie miałaś wyniki z egzaminu? Stresujesz się maturą? Jakie przedmioty rozszerzasz? Nadal chcesz być ortodontką?

 

A teraz mam dla ciebie kilka zadań:

Zorganizuj spotkanie klasowe, napisz/odwiedź wychowawczynie, napisz do Brajana, spotkań się z Mariolą, Weroniką i Brajanem tak jak w festyn 2019 (mam nadzieję że pamiętasz swoją zazdrość i wyznawanie miłości z psem na mordzie) a najważniejsze, daj przeczytać tego Maila Marioli, niech się pośmieje z tego jaką głupia byłaś 5 lat temu.

Jezu mam się jakoś żegnać? XD.     DO ZOBACZENIA W 2025

 

 

 

 

 

 

 

 pozdrawiam
Ja z przeszłości


Zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się lub skorzystaj z formularza rejestracyjnego.
W tym mailu jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Napisaliście już: 11662 maili

ce5