wyślij maila w przyszłość

Może poprawię ci dzień?

Data dodania: 2020-10-17 21:54:16 Planowana data wysłania: 2021-10-17 09:54:16

 

siema  mordko!

Napisałam już do ciebie w maju xd i teraz tak bardzo się śmieje z tego listu bo z tego co pamiętam to pisałam żebyś trzymała się Zuzi hahahahah nie mogę. dwa miesiące później przestałaś się z nią przyjaźnić. Głupia ty głupia ja w sumie. Mam nadzieję że za bardzo wtedy nie ryczałaś jak to czytałaś  no bo w sumie to smutne bo teraz masz zupełnie innych znajomych. No mam taką nadzieję że jakiś tam znajomych innych masz i mam nadzieję że zmeniłaś szkołę kochana bo tego potrzebujesz zdecydowanie. Jestem bardzo ciekawa z kim się teraz kolegujesz. Nadal masz kontakt z Amelią? Bo w sumie ona jest git tylko od wczoraj się do mnie nie odzywa. Piszę do ciebie dwa dni po TYM telefonie. Było ostro xdd. A i pamiętaj Wiki jest cały czas z Tobą już od 10 lat jak ty z nią już nie masz kontatku to serio coś musi być z Tobą nie tak. Nie możesz co roku tracić przyjaciół! LOL.  Tak samo z Emilą trzymaj się ich. Przynajmniej będziesz miała dwie psiapsi więcej ci nie trzeba na luzie.

Rady do ciebie:

czytaj więcej ziom

przestań cały czas robić znak viktorii bo to choreeee

ucz się kurwa bo bez tego skończysz pod mostem albo gorzej xd

ŻYJ  i nie przejmuj się  it is waht is it 

rozwijaj swoje pasje bo wtedy jesteś naprawdę szczęśliwa

 

A teraz to na co liczę. Liczę na to że jesteś szczęśliwa radosna że masz wokół siebie ludzi ktrzy cię kochają bo wiem jak bardzo ci na tym zależy.  AaAAAAAa i mam nadzieję że schudłaś! ( liczę na ciebie bejb)

 

No ogólnie nie chcę pisać jak teraz u mnie jest źle bo nie chcę ryczeć. Jest tragicznie od czerwca (albo lipca)ataki przynajmniej kilka razy w miesiącu. Obyś się ich pozbyła bo to ci tak niszczy banię że o ja pierdole. 

 

Trzymaj się tam jakoś mała i sie nie poddawaj bo kurwa jesteś warta bardzo dużo i wiem że często o tym zapominasz!


Ewelinka <3 ( ta która będzie kochać cię do końca twoich dni)

Zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się lub skorzystaj z formularza rejestracyjnego.
W tym mailu jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Napisaliście już: 10665 maili

ce5