wyślij maila w przyszłość

List do dziecka

List do dziecka

Coraz częściej staramy się przekazać własnym dzieciom jak najwięcej wiedzy, dbamy o dziecko tak bardzo, jak tylko można.

Nasz ukochany syn lub ukochana córka to zawsze oczko w głowie rodziców i miłość którą obdarzamy własne dziecko jest niesamowicie ogromna.

list do dziecka

Warto pamiętać, że niezależnie od tego czy stan naszego związku to obecnie narzeczeństwo czy już od jakiegoś czasu jesteśmy w szczęśliwym związku małżeńskim – mając dziecko możemy mu przekazać obecne uczucia i informacje dopiero za jakiś czas.

list do dziecka Jeśli posiadacie jeszcze nie narodzone dziecko lub ślicznego niemowlaka to warto zainteresować się możliwością wysłania listu do dziecka. List taki zostanie odebrany dopiero wtedy, kiedy dziecko będzie w stanie samodzielnie czytać lub kiedy uznacie, że jego wiek jest właściwy. List napisany przez rodziców trafi na ich skrzynkę pocztową dzięki czemu będą mogli oni przekazać napisane kiedyś przez siebie słowa własnemu potomkowi.

Już ciąża powinna skłonić nas do jakichś przemyśleń, warto więc zapoznać nasze dziecko za jakiś czas ze wszystkimi uczuciami które wywoływała w nas ciąża czy wczesne dzieciństwo naszego dziecka. Możemy w takim liście umieścić dowolne informacje, które chcemy przekazać – niezależnie od tego czy będą to opisy uczuć, wydarzeń czy przypuszczeń – z pewnością dziecko po osiągnięciu odpowiedniego wieku będzie niesamowicie zainteresowane naszym listem i z pewnością doceni nasze starania.

Tak pokazana miłość rodzicielska wobec własnego potomka na pewno zacieśni uczucia wewnątrz rodziny a być może sprawi również wiele radości – chociażby jeśli opiszemy naszemu dziecku kilka ciekawych przygód z jego dzieciństwa. List taki z pewnością będzie dobrym powodem do wspominania i opowiadania dziecku o jego i rodziców przeszłości.

Napisaliście już: 16153 maili

ce5