wyślij maila w przyszłość

List do ukochanej osoby

List do ukochanej osoby

list do ukochanej osoby

Co jest jedną z podstawowych rzeczy łączących dwie osoby? Miłość? Czy może przyjaźń

Czy zawsze jesteśmy tak odważni, by drugiej osobie przekazać to co do niej czujemy

Czasem nie sprzyjają temu warunki – będąc w szczęśliwym związku trudno wyznawać uczucia innym osobom. Najczęściej jednak po prostu chcemy drugiej osobie powiedzieć, że ją kochamy.

list do ukochanej osoby
  • E-wehikuł.pl oferuje możliwość wysłania listów już teraz – dotrą one dopiero w wyznaczonym przez Ciebie czasie.
  • Możesz więc wyznać swojej lepszej połowie miłość już teraz i przekazać te informacje w przyszłości.
Jest to idealne rozwiązanie, jeśli planujesz jakiś długi wyjazd i chcesz, by Twój partner lub partnerka pamiętali, że cały czas żywisz mocne uczucia. Wysłany w ten sposób list może dotrzeć do odbiorcy za kilka a nawet za kilkanaście lat dzięki czemu wyznanie miłości może na nowo rozpalić miłość która została przygaszona przez codzienną rutynę. Przypomnienie wspólnych, mile spędzonych chwil z pewnością przywoła w pamięci niesamowite sytuacje dzięki czemu osoba z którą spędzasz swoje najlepsze chwile. W końcu czyż nie byłoby wspaniale dostać za kilkanaście lat list z przeszłości, przypominający Wasze wspólne najskrytsze sekrety?
Niezależnie od tego czy napiszesz tylko kilka słów czy Twój list będzie prawdziwie długą opowieścią – druga strona z pewnością z wypiekami na twarzy będzie śledziła każde słowo, analizowała dokładnie cały tekst i przypominała sobie to niesamowite uczucie które łączyło was w poprzednich latach.

Twój ukochany bądź ukochana z pewnością doceni Twoje starania a przyszłość będzie mogła być o wiele radośniejsza. Warto skorzystać z możliwości wysłania takiego listu, gwarantujemy, że list tak napisany sprawi niesamowitą radość a prawdopodobnie również na nowo rozpali gorącą miłość.

Napisaliście już: 16212 maili

ce5