wyślij maila w przyszłość

Wszystkiego Najlepszego <3

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2013-04-25 17:09:31 Planowana data wysłania: 2013-08-21 05:07:00

Hej,

 Życzę Tobie sercem całym, w dniu tak pięknym i wspaniałym, dużo zdrowia i radości, by ziściły się twe troski. Wszystko co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości niech nie uleci z cichym westchnieniem, lecz niech się spełni w całości. <333

Mam cichą nadzieję, że bedę Ci mogła życzenia złożyć osobiście, spędzić je z Tobą. No ale na wszelki wypadek wysyłam e-maila ; )

Cokolwiek się wydarzyło, wiedz że Cię bardzoo Kochałam.

Elwira powiedziała mi o tej stronie i z ciekawości weszłam. Jesteśmy razem od ponad pół roku. Czuje, że jesteś ta właściwa osoba, z którą chcę byc, dzięki której jest cudownie i lepiej niz bylo. Za 4 miesiące ma dojsc ten e-mail. Sama niewiem co bedzie, co sie wydarzy w tym czasie. Wiem, ze chciałabym, aby było dobrze. Ale najwazniejsze, abysmy byli razem, cały czas.

Mam nadzieję, że o mnie nie zapomnisz i będziemy dalej mieć ze sobą kontakt.

Pamietaj, że jesteś kimś wyjątkowym dla mnie ....Pomimo naszych durnych sprzeczek i to, że często mnie denerwujesz ;p 

Chyba to tyle, jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!

KOCHAM CIĘ <3

IZA : ))

 

ja

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2013-04-22 20:22:26 Planowana data wysłania: 2016-04-22 08:22:26

hej,


dzis jestes w niemcach jesz jogurt i wzdychasz za ukochanym tesknisz za dzieckim a w glowie dzwoni tylko jedno imie ON!pozdrawiam
Ja z przeszłości

aparat

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2013-04-22 16:02:04 Planowana data wysłania: 2013-04-23 10:00:00

Pamiętaj, żeby wziąc aparta z pracy jutro.

Pozdrawiam Ty z wczoraj :-)

Cześć droga ja

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2013-04-16 13:35:32 Planowana data wysłania: 2013-06-27 22:00:00

Hej, pewnie nie będę pamiętała, że wysłałam ten list dlatego chcę uświadomić sobie i pamiętać co działo się przed egzaminami. Dokładnie za tydzień będę pisać testy, chciałabym wiedzieć co tam będzie. Pewnie po nich będę zła na siebie, że zrobiłam takie głupie błędy. Mam nadzieję, że tragicznie mi nie poszły? STRASZNIE SIĘ TERAZ STESUJE, a właśnie jak to będę czytać to będe się z siebie śmiać, że tak to przezywałam, ale sorry do miłych wspomnień to pewnie i tak nie będzie należeć.  Jestem ciekawa czy nadal będę rozmawiała z Adrianem, czy to nasze "uczucie" jakoś się rozwinie czy po prostu o sobie zapomnimy i każdy z nas pójdzie w swoją stronę. Na razie jest dla mnie bardzo ważną osobą, ale co będzie to będzie, mam nadzieje, że tylko nie będę płakała dniami i nocami. Obym tylko nie przytyła, tak tylko wspominam. Jak na razie jestem w tym momencie zdrowa, choć jestem w domu bo mam pierwszy dzień miesiączki - taaa, jak zawsze bolesny pierwszy dzień. Po lekcjach przyszła do mnie Żaneta, dała mi lekcje i 26 kwietnia jedziemy OBY do Gdańska po sukienki. Kurde ile do czerwca pewnie w moim życiu się zmieni, nawet nie mam pojęcia. Ciekawe jakie będę się czuła czytając ten list i czy będę w ogóle pamiętać, że go pisałam. Za kilka dni jedziesz (chyba, o ile znów coś się nie spierdoliło na Openera, mam nadzieje, że tym faktem teraz się nie zdołowałam -.-) na Openera, JEDNO Z MOICH MARZEŃ BY ZOBACZYĆ KoL właśnie się spełni. Chyba dożyję tego czasu, bo życie jest dla mnie czymś cennym - taaa, przed chwilą obejrzałam " Now is good" i chwilowo mam chęć korzystania z życia, bo nigdy nic nie wiadomo. Oby wszystko poszło po mojej myśli, aby stało się więcej dobrego niż złego. Pamiętaj jestem świetna i uda mi się zrobić wszystko czego chcę, chociaż to tylko puste słowa. Powodzenia przyszła ja. Mam nadzieję, że podjęłaś dobre decyzje, bo powoli wkraczasz w dorosłe życie. 

 

DUŻO MIŁOŚCI, ALKOHOLU, ZABAWY, RODZINY I SZCZĘŚCIA. 

pozdrawiam
Ja z przeszłości

ja

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2013-04-12 23:36:55 Planowana data wysłania: 2016-02-20 06:55:00

Hej Ola :) Dziśkończysz 18 lat :) Pewnie bd wielka impreza znając życie i mnie. Teraz właśnie obejrzałaś 7 odc. 3 edycji X factora, słuchasz Amelie- Comptine D'un Autre Ete i oglądasz gify z 1D. Masz 15 lat, i jesteś directionerką, ludzie się z ciebie śmieją, bo nie wierzą Ci co możesz osiągnąć w życiu... a szczególnie rodzice... w ogóle wszyscy. Ola nikt Ci nie wierzy :c to przykre ale prawdziwe .. jedynie .. Pani Milewicz .. to jest osoba, która może i jest wymagająca ale w Ciebie wierzy .. i jak kiedyś już będę stała na podium czegoś. coś osiągnę .. to powiem: dziękuje Pani Milewicz, która jako jedyna we mnie wierzyła. Moje marzenia są wielorakie, ale największym jest to by poznać one direction... to okropne i do nie wyobrażenia, bo przecież zdaniem większości polski to gejuchu z UK i przecież 15-nastolatka, która powinna interesować się nauką itp. interesuje się 1D? Szczerze mówiąc mam to w dupie, taka jestem i się nie zmienie.. nie mam zamiaru . Kocham chłopcóww.. i nigdy nie przestane.. przecież ja ich znam.. i chciałabym w końcu przy nich usiąść i powiedzieć: Hej to ja Ola. :) I chcę przestać biegać za nimi, chcę żeby to oni mnie znaleźli nie ja ich. Chcę zobaczyć ich oczy, uśmiech na żywo.. potrzebuje tego.... a potem chcę bardziej normalnie poznać tego zielonookiego loczka .. który tak bardzo mnie intryguje i ciekawi.. ma 19lat.. a zachowuje się inaczej, niż inni .. to niesamowite.. chyba ... ja nie wiem co mam powiedzieć . ale ... nie potrafie tego opisac .. Ola uważaj co marzysz .. bo marzenia się spełniają.. masz w sobie potencjał . po prosty zrób to i wykorzystaj go jak najbardziej potrafisz ... Ola to twoja szansa ..urwij się, zaryzykuj chyba, że chcesz dalej tkwić w tej zasranej Polsce. 

Chcę też miećkiedyś fanow, za to co robię .. i jakim jestem człowiekiem.. będę podchodziła od każdego fana i nie bd mnie interesowali inni .. nikt poprostu nie bd mi rozkazywać ... JESTEŚ SOBĄ I TAKA ZOSTAŃ.. PA :)  DOZOBACZENIA :D  


OLA :)


pozdrawiam
Ja z przeszłości

Hehehehehhe

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2013-04-12 17:08:00 Planowana data wysłania: 2013-07-12 05:08:01

Jak tam odchudzanie? Mam nadzieje ze nie zzawaliłam? Dziś- 12.04 ważę 77,2kg;/ mam nadzieje ze za 3 miesiace bedzie mniej, staraj się!!!

Co przyniosła przyszłość ?

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2013-03-29 09:07:49 Planowana data wysłania: 2013-04-29 10:07:49

Minął  miesiąc - praktycznie zaczynasz majówkę. Kwiecien zapowiada się miesiącem dużych zmian ? Czy taki był rzeczywiście ? Czy to zmiany na lepsze czy na gorsze ? Odpowiedz prosze na koniec maja :D
pozdrawiam
Ja z przeszłości

Ja z przed 3 lat

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2013-03-24 21:46:35 Planowana data wysłania: 2016-03-25 09:46:36

Cześć 25-letnia Patrycjo!:)

Mam nadzieję, że masz faceta i zapewne nadal jest nim Marek:) i mam nadzieję ,że już Ci się oświadczył;p bo niestety ale latka lecą...No i musicie juz razem mieszkać w Poznaniu;pPoza tym fajnie by było jakbyś już miała  pracę w zawodzie z miłym szefem nad sobą. Bo  dobra atmosfera w pracy to podstawa! Albo inna opcja,nawet lepsza: Jesteś swoim własnym szefem:pZapewne nadal utrzymujesz kontakt z Nati;p Dzisiaj tak pomyślałam sobie,że gdybym nie miała dzieci ani męża to oddałabym jej w spadku swoją szafę (ale z ciuchami) bo to chyba najbardziej w porządku osoba ze wszystkich moich koleżanek pseudo przyjaciółek. Ciekawa w ogóle jestem czy potrzebnie się produkuję i czy ten email w ogóle dotrze za te trzy lata...no ale zaryzykowałam;p a tak poza tym,to nie przejmuj się błędami bo jest juz przed 1 w nocy, więc z lekka nie ogarniam:p A tymczasem miłego życia!:)

22-letnia Patrycja
pozdrawiam
Ja z przeszłości

a

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2013-03-20 18:13:23 Planowana data wysłania: 2013-03-20 18:31:00

to future Asia;)

Już jestem

zobacz szczegóły wiadomości

Data dodania: 2013-03-11 06:06:54 Planowana data wysłania: 2013-03-12 05:00:00

Cześć,

Zgodnie z prośbą wysyłam info, że już jetsem w pracy, Przy okazji prośba o dane do tych raportów , o których rozmawialiśmy.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Mariusz

Napisaliście już: 8530 maili

ce5