wyślij maila w przyszłość

List z przyszłości 2 !

Data dodania: 2013-05-26 11:53:01 Planowana data wysłania: 2013-09-01 08:30:00

Hej ! Tu Inka po raz 2 z przyszłości. W sumie podobnie jak rok temu.JAk to czytasz to jest 1 września. Mam andzięję że to dziś czytasz! ;p Dziś jest 26.05[ w momencie pisania do Cb] 
I na dzień dzisiejszy jesst beznadziejnie.. Nie umiemk sb z tymj poradzić i się z tym pogodzić. i się nie pogodzę z TYM faktem. I boję się o nasza przyszłość. Ja to już czasem myślę jak jakaą straszna desperatka .... Chę uciec. Są czasem teraz dobre chwile. Np wczoraj nasza prezentacja było świetnie. Ale tylko dlatego że z nim nie pisałaś.nie istaniał. Nie żył. Nie był ważny! I było zajebiście. Jest tylko pare takich dni kiedy nie istnieje . I to właśnie tylko wtedy jest fajnie. Na całe pół roku miałyśmy w sumie tylko kiladziesiąt dobrych dni ... [ a pół roku maa bardzo dużo dni !]  A nie było dużo tych dobrych. Większość. O wiele więcej byłoo tych zlych.Nienawidzę Go. Jak to czytasz pewnie też Go nienawidzę.Ale tak już pozotanie na zawsze. No chyba że zniknie z naszego świata. [nie chodzi mi o śmierć] Może jestem egoista i wygląda tak że nie chcę Twojego szczęścia. Ale tak nie jest!Chcę Twojego szczęścia! ale nigdy z nim! i tego nie zaakceptuje. I to mnie najbardziej boli też . że nie mogę cię wspierać słuchać. chciałąbym. ale jak by to nie był Ten człowiek. I to wszystko by się nie pozmieniało. I nikt mnie nie przekona że on jest "fajny", "dobry" "cuuudowny". Bo tak nie jest i kropka.
Jak to czytasz . jest wrzesień. Początek nowego roku szkolengo, w nowej szkole, w nowej klasie. Haha Koszary . ciekawe czy się dostałyśmy bez problemu ! ;p Bo składałam TYLKO 1 szkołę! ;o i ciekawe jaka ta nasza nowa klasa. 
Minęły wakacje.. Teraz jak to piszę nie wyobrażam sb cudownych wakcji naszych razem. Jak się domyślasz zawsze ten sam powód.I teraz się boję jak to będzie. Nie wyobrażam sb tego. To trwa już rok szkolny... Ale jest najgorzej od pół roku. I w przeszłości mowiłaś że będzie taak fajnie. inaczej. Tak samo jak w tamte wakacje. No chyba miałaś na myśli jego . -,- Bo ja szczerze wątpie że będzie tak cudownie ... Bo jeżeli on nadal będzie, i te sytuacje nadal będą takie .. To ja już widzę nasze miłe wakacje .. : ccc I mówiłaś że nie będzie lekcji, obowiązków tyle . No ciekawe czy było lepeij w Te wakacje. I czy wgl dalej się przyjaźnimy .... ; / ;/ Jak nie.. Jak by to wszystko przez ŻYŁE to ja bym go chyba zabiła. Ta wyobrażasz sobie NAS w jednej klasie i się nie przyjaźnimy ? ;o Ja bym się chyba zabiła, najpierw jego potem siebie. i tego przeciez nie mówię w żartach ale też nie całkiem poważnie. albo nie wiem co bym zrobila! Te nasze plany . wsszystko by się zawaliło.. ; c Wgl czy kiedyś bedzie tak jak dawniej. W sumie tak "beztrosko".. eh . Ta do września jest 3 miesiące.  Jestem ciekawa co się jeszcze przez ten czas "ciiekawego" wydarzy. Może coś bd lepiej ? się zobaczy. teraz już kończę . Dowiemy się za 3 miechy ... :P baju :*:*:*:* Oby było dobrze !

Zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się lub skorzystaj z formularza rejestracyjnego.
W tym mailu jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Napisaliście już: 8544 maili

ce5