wyślij maila w przyszłość

ROK ZA MNĄ

Data dodania: 2019-10-28 17:23:26 Planowana data wysłania: 2020-10-28 05:23:26

hej Kamila 

Piszę Tobie/ Sobie tego @ siedząc na 2 zmianie w TPV . Jest poniedziałek i czeka mnie 10H pracy :( Zastanawiam się co to bedzie za rok od tego momentu ???

Hmm cieżko mi to sobie wyobrazić 

wierzę jednak ,że masz za sobą dość intensywny sezon jeśli chodzi o animacje, a twoj kalendarz ma coraz więcej zarezerwowanych terminów :) 

Mam nadzieję, że w pracy tez sie trochę rozwinełaś bo teaz nie do końca jesteś szczęśliwa w swojej pracy, ale nie narzekamy bo to nie czas i miejsce. No chyba, że już zrezygnowałaś z pracy bo ogarnełaś sobie inne żródło dochodu , bo przecież tego chciałaś , a ja wierze , że dasz rade. BO JAK NIE MY TO KTO 

w tym momencie jak piszę do Ciebie jednym z  podsatwowych bodźców do dziąłnia jest rozwój . Liczę, że za rok to sie nie zmieni , a jeśli już to tylko w stronę większej samoświadomości , bo przeciez pamietasz jak obiecywałas sobie w 2019 roku, że najpóźniej za 3 lata zapiszesz sie na ATM i ja mam nadzieję , ze zdania nie zmieniłas !!!!!!!!!!!!!!!!

Kamila rok temu postanowiłaś równiez wrócić do formy . Wiem, że dalej trwasz w tym postanowieniu bo przecież chciałaś byc konsekwentna .  Sądze, że po roku twoja kondycja jest dużo lepsza jak moja teraz ( nie ma opcji abym przebiegła 1km ) to i wierze , że starciłaś te ndprogramowe 10kg , a może i więcej .:) Bo robisz to przeciez dla lepszego samopoczucia i zdrowia . Apropo zdrowia wierze, że o chorobie mamy już prawie zapomniałaś , ale nie zapomniałas o tym aby sama sie zbadać :) 

Na koniec chciałam pogratulowac Ci fantastycznego zwiazku z meżczyzną który kocha CIe ponad wszystko a Ty nie wiedzisz świata poza nim ( i Candy oczywiście )

Buziaki 

 

Kurcze fajne uczucie napisac do siebia i mam nadzieję że to bedzię @ proroczy 


pozdrawiam
Ja z przeszłości

Zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się lub skorzystaj z formularza rejestracyjnego.
W tym mailu jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Napisaliście już: 8794 maili

ce5